Home New Apps Free Music Apps Weather channel app

ANSOLON MEDYA BILISIM INTERNET HIZMETLERI TURIZM TICARET LTD STI apps - 26 games & apps

There 26 apps/games related to ANSOLON MEDYA BILISIM INTERNET HIZMETLERI TURIZM TICARET LTD STI.

Page: 1

 • BeStyle Magazine 1.0

  BeStyle Magazine iPad ve İphone'larda. Kasım 2013′te hayata geçen 10000 tirajlı ve abonelik sistemi ile geniş bir kitleye hitap eden stil ve yaşam dergisidir. Yaysat tarafından dağıtılır, ulusaldır. Yüksek moda ruhunu özgür yaşam tarzı ile harmanlayan stil, sanat ve tasarımı kendine motto alan şehirli stil sahibi kadınları hedeflemiştir. Moda, şehir hayatı, seyahat, teknoloji, alışveriş, güzellik, psikoloji gibi bir çok kategoriye yer vererek konularında uzman yazarlarıyla da dikkat çekmektedir. Ayrıca her ay özel çekim, röportaj ve araştırma
  Download
 • Kültür Sanat Haritası 1.0

  16 yıldır, hiç ara vermeden Ankara'nın kültür ve sanat gündemini belirleyen Ankara Kültür ve Sanat Haritası, son 5 yıldır Kültür Sanat Haritası olarak Türkiye'nin dört bir yanına kelimelerini ve ruhunu gönderiyor. Türkiye'de dergi yayıncılığı seksenli yıllarda yayınlanan birkaç popüler dergi ile ivme kazanmıştır. Kültür ve Sanat Haritası, 16 yıldır ayakta kalarak, yerel yayınlar arasından sıyrılıp, markalaşmış ve iletişim mecrası olarak gelişmiş ve kurumsallaşmıştır. Hayatın her alanını kapsayan markalaşmış dergisi, modern işletme yöntemi ve son derece nitelikli
  Download
 • Fertaş İnşaat 1.0

  Fertaş İnşaat A.Ş.; Yıldırım Grup A.Ş. kuruluşu olup, sektöründeki gelişmelerin en iyi şekilde takip edip, ülkemiz ve insanımızın ekonomisine katkı sağlayacak yeni yaklaşımlar üreterek, adını yükseklere yazdırma hedefini kendine görev bilmiştir .
  Download
 • Zafer Gazetesi 2.4.8

  1 Ekim 2009 Yılından bu yana Ankara'da günlük olarak yayınlanmakta olan Zafer Gazetesi mobil cihazlarda. Gazetemiz de Ankara Merkez ve İlçeleri ağırlıklı olmak üzere, yerel haberler, özel haberler, röportajlar, ekonomi, politika, kültür sanat, eğitim, sağlık ve spor haberlerine ulaşabilirsiniz. Köşe yazarlarımızın gazetemize özel yazılarını okuyabilirsiniz.
  Download
 • Paket Servis Menü 2.4

  Çekmeceler dolusu menüden kurtulun. Yemek yemek için paket siparişi vermek istediğinizde tüm saygın restoranların menülerini bulabileceğiniz Türkiye'deki şehirlere özel ücretsiz ilk ve tek uygulama. İstediğiniz restoranın menüsüne bakıp, yemeğinizi seçip telefonunuz ile sipariş verin.
  Download
 • Yükseliş Koleji 1.0

  1962 yılında ilk olarak Ankara Maltepede açılan, daha sonra Söğütözü kampüs ile birlikte Türkiye'nin en büyük kampüsüne ulaşan kolejinin tüm mezuniyet yıllıklarını bir araya getirdiğimiz iPad Uygulamasıdır.
  Download
 • ST Elektrik-Enerji 2.4.8

  ST Dergileri bir Alternatif Yayın Grubu markasıdır. Endüstri başta olmak üzere çok sayıda farklı sektörlerde ST üst kimliğiyle yayınlarımız bulunmaktadır.
  Download
 • ST Ağır Sanayi Çözümleri 2.4.8

  ST Dergileri bir Alternatif Yayın Grubu markasıdır. Endüstri başta olmak üzere çok sayıda farklı sektörlerde ST üst kimliğiyle yayınlarımız bulunmaktadır.
  Download
 • Mesa ve Yaşam 2.4.7

  Mesa Grubu'nun süreli yayını olan Mesa ve Yaşam Dergisi 1997 yılından beri 3 ayda bir yayımlanmaktadır. Dergi, Mesa Grubu'nun vizyonu ve misyonu doğrultusunda tüm Mesa dostlarına ücretsiz olarak sunulmaktadır.
  Download
 • TED Meşale Dergisi 2.4.8

  Türk Eğitim Derneği’nin süreli yayını olan TED Meşale Dergisi’nin ilk sayısı Aralık 2006 yılında yayımlanmıştır. Dergi, Türk Eğitim Derneği’nin vizyonu ve misyonu ışığındaki çalışma ve etkinliklerini kamuoyuyla paylaşmanın yanı sıra; güncel eğitim dosyalarıyla eğitim dünyasına ışık tutmakta ve önemli bir kaynak niteliği taşımaktadır. Eğitim içerikli konulara ek olarak kültür sanat, teknoloji ve terapi bölümleriyle aktüel haberlerin de yer aldığı “Meşale”, iş ve sanat dünyasının önemli isimleriyle yapılan röportajlarıyla da keyifle okunabilecek bir içerikle hazırlanmaktadır.
  Download
 • Proje Ankara 2.2

  Ankara'daki tüm inşaat projelerini bulabileceğiniz ve detaylı bir şekilde inceleyebileceğiniz iPhone ve iPad Uygulaması
  Download
 • Oto Katalog 2.4.5

  Oto Katalog Türkiye'deki Otomobil markalarının tüm modellerinin güncel kataloglarını yayınlayan bir uygulamadır Her yıl yenilenen güncel kataloglar ile artık vakit harcamadan incelemek istediğiniz tüm otomobillere telefonunuzdan veya tabletinizden ulaşabileceksiniz. Modellerin yayınlanmış videolarını ve test sürüşlerini izleyebilirsiniz.
  Download
 • Dergilik 2.4.5

  Dergilik uygulaması ile onlarca Dergiyi tek bir platformdan rahatça okuyun
  Download
 • Termo Klima 2.4.6

  Dünya Fuar Yapım Ltd. Şti. Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma ve Güneş Enerji Sistemleri sektörlerinin lider dergisi TERMO KLİMA'yı her ay düzenli olarak yayınlamaktadır.
  Download
 • 24 Saat 2.4.6

  Evet, tam 28 yıl… Türkiye’de bu kadar uzun süreli günlük, aralıksız olarak yayınlanan ilk cemiyet gazetesidir, 24 SAAT… Gazeticiler Cemiyetinin gazetesi
  Download
 • Larien 2.1.2

  Larien Dijital Medya'nın portföy'üne bu uygulama ile ulaşabilirsiniz. Larien Mini adı altında, doğum,hamilelik,yenidoğan ve çocuk fotoğrafları, Larien Pro adı altında, kurumsal, mekan ve ürün fotoğrafları, Larien Wed adı altında ise Düğün ve Nişan fotoğrafları üzerine yoğunlaşan Larien Dijital Medya, Medya ve Bilişim sektöründe 12. yılını kutlayan Ansolon Medya Ltd.Şti. markası olarak hizmet vermektedir.
  Download
 • Exclusive Homes & Decor 2.4.10

  Exclusive Homes & Decor , ayrıcalıklı evlerin dergisi tablette! Yeni ev almak isteyen veya evinin dekorasyonu ile şık ve kullanışlı seçenekler arayanlar bu dergiyi okuyor.
  Download
 • Issue 2.4.6

  Issue dergisi, sosyal faaliyetlerinden ticari programlarına, Türkiye'deki diplomatik topluluğu kapsamlı ve renkli bir şekilde ele almaktadır. Aylık, renkli basım dergi,aynı zamanda Türk iş, siyaset ve sanat hayatının öne çıkan figürlerini de tanıtmaktadır. Ankara'da yaşayan yabancı okuyuclar için kaçırılmaması gereken bir dergi.
  Download
 • Ajans Türk 2.4.8

  1951'den beri Basın ve Basım Sanayi'nin Öncü Kuruluşu Ajans Türk Ipad'de
  Download
 • Bitter 2.4.8

  Cemiyet hayatından en güzel fotoğrafları ve haberleri bulabileceğiniz Bitter artık size daha yakın. Bitter Dergisi Aylık olarak yayınlanmaktadır. Bitter 12 ay boyunca abone olabilirsiniz. Abonelik ücreti 17.99 TL'dir. 1 sayı ücreti 3.59 TL'dir. Abonelik Ödemesi Itunes hesabınızdan alınmaktadır. Abonelik otomatik olarak yenilenmektedir, 24 saat önce hesap ayarlarından kapatırsanız yenilenmez Aktif aboneliğinizin bitimine kalan 24 saat içinde, aboneliğiniz mevcut abonelik ücreti üzerinden yenilenir. Aboneliğinizin oto yenileme ve benzer ayarları sizin tarafınızdan Hesap Ayarlarınız'dan yönetilebilir. Aktif aboneliğinizi iptal
  Download

Page: 1